Antibakteriāla lampa ir visu vīrusu un baktēriju ienaidnieks

Šajās nemierīgajās dienās, kad visa pasaule cieš vairāk nekā gadu un ir smagi saslimušo ar infekcijas slimību sekām. Antibakteriāla lampa ir nepieciešams kā aizsardzības līdzeklis pret vīrusu iekļūšanu veselīga cilvēka ķermenī. Ierīcei ir ļoti pievilcīgs izskats, kas nesabojās nevienas telpas interjeru. 4 stundu darba laikā tas iznīcina līdz 99,9% no visām baktērijām un vīrusiem, kas dzīvo ierobežotās telpās un uz virsmām. Ultravioletie stari, kas uzbrūk vīrusiem, ir ievietoti izturīgā plastmasas korpusā, kas ļauj attīrīt gaisu, kad cilvēki atrodas telpā. Tas ir pilnīgi drošs un nekaitīgs, tas ir ļoti ērti, ja telpā ir smagi slims cilvēks. Ierīce darbojas gandrīz klusi.

Kompānija BBTC Group

Mūsu uzņēmums SIA "BBTC Group" kopš 2013. gada veiksmīgi darbojas aizsardzībā pret vīrusiem un baktērijām ražošanas tirgū. Savas darbības laikā pieredzējušie uzņēmuma meisteri ir izgudrojuši un izgatavojuši daudzas ierīces, lai pasargātu cilvēkus no infekcijām, vīrusiem un baktērijām, kuras vienmēr atrodas slēgtā telpā, kur liels skaits cilvēku pavada daudzas stundas.Tās ir skolas, bērnudārzi, slimnīcas, kafejnīcas un restorāni. Līdz ar koronavīrusu infekcijas parādīšanos, kad daudzus slimos cilvēkus ārstē mājās, recirkulators iznīcina vīrusus un baktērijas un aizsargā veselus cilvēkus, kas dzīvo blakus slimajiem, no draudiem saslimt. Tāpēc šī aprīkojuma iegādes pieprasījums ir daudzkārt pieaudzis tieši izmantošanai mājās.

Kā nopirkt un piegādāt antibakteriālu lampu

Mūsu uzņēmuma oficiālajā vietnē ikviens var iepazīties ar mūsu produktu klāstu. Vietnē ir preču katalogs ar preču aprakstu, fotoattēlu un cenu. Katram modelim mēs nodrošināsim ierīces kvalitātes sertifikātu un 2 gadu garantiju. Ir servisa garantija un pēcgarantijas serviss. Pēc vēlēšanās katrs klients var iegādāties preces galvenajā birojā Rīgas pilsētā. Produktu pieprasījumu var apskatīt arī veikalā un mēs piegādāsim antibakteriālo lampu uz jebkuru Latvijas un ES stūri. Samaksa par precēm jebkurā ērtā veidā.

Mūsu uzņēmuma mērķis ir tikai viens - novērst vīrusu un baktēriju iekļūšanu mūsu ķermenī, un šim nolūkam pieredzējuši profesionāli meistari nenogurstoši strādā, ražojot arvien efektīvākus aizsardzības līdzekļus.


0