Antibakteriāla lampa - iznīcina mikrobus līdz 99,9%

Šajā ļoti grūtajā laikā, kad visa pasaule, visa planēta cīnās ar briesmīgu vīrusu, ir aktuāls jautājums par antibakteriālo lampu izmantošanu slēgtās telpās, kur vienlaikus ir liels skaits cilvēku, ir īsts glābiņš un aizsardzība pret bīstamiem mikroorganismiem.

Mūsu produkts ir moderna, kvalitatīva un ļoti efektīva slēgta tipa antibakteriāla ierīce. Kuru izgudroja un ražoja pieredzējuši SIA "BBTC Group" meistari, izmantojot ultravioletos starus, lai līdz minimumam novērstu infekcijas iespēju nonākt cilvēka ķermenī, kā arī lai tā būtu droša.

Kā darbojas antibakteriāla lampa

  • Neliela, ārēji pievilcīga ierīce ar uzticamu plastmasas korpusu ir:
  • iebūvēts ultravioletais atstarotājs (spoguļa teleskops - infrasarkano un gaismas staru atstarotājs);
  • putekļu filtrs  ir īpašs no speciālā auduma, kas izgatavots no dažādām šķiedrām, kas  savāc no gaisa un notur putekļu daļiņas;
  • iebūvēta elektromagnētiskā lauka slāpēšanas sistēma;
  • augstas kvalitātes gaisa recirkulācijas sistēma.

Šīs ierīces darbības princips ir tāds, ka ierīcē nonāk netīra gaisa plūsma ar baktērijām un vīrusiem. Šeit šo gaisa plūsmu efektīvi apstrādā ar UV gaismu. Īpašas dzīvsudraba lampas ar ultravioletajiem stariem iznīcina vīrusu un baktēriju molekulāro struktūru, kas savukārt zaudē spēju vairoties. Ierīce tāpat kā putekļsūcējs iesūc netīro gaisu, un pēc cirkulācijas telpā jau nonāk attīrīts un svaigs gaiss. Saskaņā ar pētījumiem šīs lampas efektivitāte ir līdz 99,9% attīrītā gaisa no kaitīgiem mikroorganismiem.

Nenovērtējamas antibakteriālās lampas priekšrocības.

Šī ir slēgta ierīce ar īpašu aizsardzību pret apdegumiem un starojummiem. Ultravioletās spuldzes atrodas korpusa iekšpusē, kas nepārraida UV starus. Šī ierīce ir ideāli piemērota lietošanai ne tikai lelās publiskās vietās, bet arī mājās. Jūs to  vienkārši varat ieslēgt, neizejot no istabas, tā ir droša. Lampa ir nekaitīga bērniem un pieaugušajiem un nekaitēs istabas augiem. Dažu stundu darba laikā: tas iznīcina visas baktērijas un mikrobus, attīra gaisu, palīdz cilvēkiem ar alerģiskām reakcijām elpot vieglāk. Šo ierīci arvien vairāk izmanto bērnudārzos, birojos un pat veikalos, jo šī ierīce samazina vīrusu infekciju risku līdz minimumam. 

Netaupiet uz savu veselību, iegādājieties efektīvu un sertificētu ierīci un elpojiet tikai svaigu, tīru gaisu!

 

Apmaksa

Apmaksu var veikt ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā (preces saņemšanas brīdī). Visas cenas mājaslapā ir norādītas ar PVN 21%.

Piegāde

Preci var saņemt birojā: Rīga, Dēļu 8B, 2 stāvs. no 9:00 līdz 17:00 darba dienās (obligāti sazvanīties iepriekš). Ir iespējama piegāde Latvijas un ES teritorijā par atsevišķu samaksu.

Ja preces nav uz vietas, lūgums sazināties ar mūsu uzņēmuma pārstāvi.

Garantija un serviss

Garantija uz baktericīdajām ierīcēm — divi gadi kopš iegādes brīža (arī juridiskām personām!) uz visiem ražošanas defektiem, ieskaitot pašas baktericīdās lampas uzstādītās iekārtās.

Piedāvājam garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu. Veicam visu veidu ultravioleto dezinfektoru remontu un apkalpošanu un profilaktiskus darbus.

Ja rodas papildus jautājumi, lūdzu zvaniet -

+371 20492492

0